Jurand Barciany - strona nieoficjalna

Jak to się stało?

• autor: jurandbarten, 2012-03-05 09:46

Ojej, ojej! Już było tak pięknie: 8:0, 8:2, 8:1, a tu nagle skromniutkie 2:1 i... 4:6. Wygrana 2:1 z Ometem Srokowo odtrąbiona została dumnie: „Derby dla Juranda”. Jakie to były derby zastanawiamy się do dzisiaj (definicję meczu derbowego można znaleźć tutaj). Rozumiemy, że osoby odpowiedzialne za klub mają w tym zakresie b-klasową mentalność ale bez przesady.

Jeżeli w Srokowie znów nie dadzą dupy i nie pozwolą na wyrwanie sobie awansu w ostatniej kolejce, to w następnym sezonie naprawdę zagracie upragnione derby. Cierpliwości.

Derby, derbami ale zastanawiać musi porażka z dzieciarnią z Kętrzyna. Po laniu w dwumeczu 16:2, przyszła przegrana 4:6. Ktoś zlekceważył rywala? A może dzieci się wkurzyły, zostawiły w szatni telefony komórkowe, mp4, notebooki, zawołały kilku silniejszych kolegów  i w końcu zagrały poważnie? Cały ten trójmecz Dzieci - Jurand można spuentować tak:

autor: ~anonim 2012-03-05 10:46:12

avatar Nareszcie jutandbartem ma satysfakcję bo Jurand przegrał. Ok tak jest fajnie. Myślę że obojętnie z kim by przegrał to i tak by się cieszył. Bo na tym tu wszystko polega żeby nie wyszło Jurandowi.

autor: jurandbarten 2012-03-05 11:06:12

Profil jurandbarten w Futbolowo anonim: Mylisz się. Chcielibyśmy, aby klub Jurand funkcjonował jak najlepiej. Szkopuł w tym, że obecnie poziom zarządzania i organizacji klubu pozostawia wiele do życzenia. Stąd krytyka.

autor: ~Kibic 2012-03-05 11:47:07

avatar Tak i tu się w jednym zgadzam. Klub nie powinien pozwolić na prowadzenie tej strony komuś nieznanemu. Bo tak naprawdę nie wiemy kto tę stronę sobie przywłaszczył. Ta strona jest własnością klubu. A co do poziomu zarządza i organizacji klubu to mogą wypowiedzieć się członkowie klubu i kibice Barciańscy. Ich ocena i krytyka wydaje się bardziej obiektywna niż jurandbarten, który pięknie tylko pisze jak złotousty. To tyle i aż tyle. A anonim napisał poprostu to co myślał.

autor: ~;) 2012-03-05 15:12:23

avatar "Ta strona jest własnością klubu..." - a niby skąd? toż działacze z zarządu maja swoja stronę? to jakis monopol na wszystkie strony o jurandzie ma być? czy tylko jedna linia polityczna jak u Łupaszenki? ;) zbastuj z dyktatorskimi zapędami;) jak ci się nie podoba to nie czytaj, albo załóż sobie własna stronę ;) może być łubudubujurandbarciany.futbolowo.pl chyba jeszcze jest wolne ;)

autor: ~Jakiś tam na pewno jest...:) 2012-03-05 19:42:15

avatar cwaniaki

autor: ~anonim 2012-03-06 09:14:09

avatar tekst jest o słąbej grze w sparingach - działączyki nie mają na to żadnych argumentów-to odbili temat ze stroną. Żałosne!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kiedy Jurand awansuje do ligi okręgowej?

Pogoda