Jurand Barciany - strona nieoficjalna

GLKS (Lesiu) Jurand gromi rywali!!!

• autor: jurandbarten, 2012-02-27 09:08

Znaliśmy kiedyś Lesia. Lesiu to był koleś, który w wieku 18. lat nie dokończył jeszcze spraw związanych z kształceniem podstawowym. Miał jednak smykałkę do piłki. I to jaką! Wychodził na podwórkowe (klepisko) boisko i sam jeden ogrywał kilku dziesięciolatków. Dostojnie, dumnie, z nieukrywaną radością sprawiał piłkarski oklep małolatom.

Był to zapewne podświadomy sposób na powetowanie porażek poniesionych na innych polach. Dziś Lesia przypomina nam Jurand. 8:0, 8:2, 9:1. Imponujące! Trzy mecze, trzy zwycięstwa, 25 bramek zdobytych, przy trzech straconych! Następnym sparingpartnerem Juranda ma być rywal "za między" Omet Srokowo. Czwarty sparing i czwarty przeciwnik z niższej klasy rozgrywkowej. Jak taktyka dobierania sparingpartnerów ma się do głoszonej wszem i wobec woli walki o awans?

autor: ~anonim 2012-02-27 11:54:18

avatar Jak administrator tej strony czyta drugą stronę Juranda to zapewne wie że nie ma tam zachwytów nad grą i wielkiej radości z osiąganych wyników w walce z juniorami. Jest natomiast w miarę rzetelna ocena zespołu kóry jest w trakcie przygotowań i po trosze chyba zaczyna nabierać kształtu szkielet zespołu. Zapewne drużyny z wyższych klas nie zawsze chciałyby grać z "A"klasowym zespołem. Jak zapewne wszystkim wiadomo jesteśmy jedynym zespołem z naszego powiatu w "A" klasie. Więc sparingpartnerów z równorzędnych klas szukać trzebaby było daleko, oprócz oczywiście druzyn z naszej grupy gdzie najblizej są od Barcian -Ryn, Bisztynek i Boże. Nie zmienia to oczywiście faktu,że trzebaby było też grać z seniorami a generalnie rzecz biorąc z silniejszymi zespołami. Pozdrawiam dociekliwego administrat

autor: ~Kibic 2012-02-27 12:19:44

avatar Komendant-co ty pier...isz?Tylko w internecie tak piszecie.A po meczach cieszycie sie jak dzieciaki! ŻENADA

autor: ~anonim 2012-02-27 12:29:57

avatar panowie z zarządu - zwołajcie Walne Zebranie i złóżcie rezygnacje. zachowacie resztki honoru :(

autor: ~Matematyk 2012-02-27 13:51:56

avatar redaktorku 3+5=8 a nie 9. ;)

autor: ~anonim 2012-02-27 13:52:20

avatar No i do zarządu wyżej piszący. Nie krępujcie się działajcie. Zarząd myślę że nie jest uwiązany do zajmowanych miejsc. Jak masz honor to tak zrób i dobierz sobie ludzi.

autor: jurandbarten 2012-02-27 14:10:57

Profil jurandbarten w Futbolowo Matematyk: Brawo! 3+5=8, zgadłeś. Co do wyniku, to albo informator nam się psuje, albo nas wypuszcza. Tak, czy tak, niedobrze ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kiedy Jurand awansuje do ligi okręgowej?

Losowa galeria

Oglądajcie w skupieniu. Czegoś takiego nie będzie w Barcianach przez najbliższe 69 lat..
Ładowanie...

Pogoda