Jurand Barciany - strona nieoficjalna

Farsy ciąg dalszy

• autor: jurandbarten, 2012-01-27 10:22

Dobiega końca styczeń. W klubach piłkarskich trwają w najlepsze przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek. W Jurandzie też trwają, ale... gorączkowe poszukiwania trenera. Złotouści menedżerowie prowadzą kolejne pogadanki z kolejnymi kandydatami. Z jednym nie dogadali się wcale, drugiego prosili: „Potrenuj nas chociaż przez zimę”. Trzeci pokazał się na jednym treningu i... uznał, że to by było na tyle. Widocznie konsorcjum „Gram w menadżery” i Spółka nie posiadło daru przekonywania. Poirytowani całą sytuacją są zawodnicy, zdziwienia nie kryją kibice. Przecież takie piękne wizje roztaczano przed nimi. Przecież wiceprezes „Czytam fora” Dawidek miał być jak zbawca, jak wschodzące słońce, jak Kim Ir Sen! Póki co jest tylko sen. Sen wariata, żyjącego w wirtualnym świecie swoich chorych pomysłów. Jaki jest sposób na tego chłoptasia? Taki sam, jaki ma Jan Tomaszewski na Franciszka Smudę:

autor: ~mea bea cum cum!! 2012-01-27 11:05:41

avatar hehehe :)) janek w formie :))

autor: ~Kibic 2012-01-27 11:34:59

avatar żeczywiście-w Barcianach mówi sie coraz glośniej. Potrzeba zmian w zarzondzie!!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kiedy Jurand awansuje do ligi okręgowej?

Losowa galeria

Oglądajcie w skupieniu. Czegoś takiego nie będzie w Barcianach przez najbliższe 69 lat..
Ładowanie...

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.